Imieniny w sanktuarium
10-06-2026
Święty Antoni Padewski jest patronem Proboszcza i Kustosza, ks. Antoniego. W sobotę, 13 czerwca Msza św. imieninowa o godz. 19.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy!
10-06-2026
Święty Antoni Padewski jest patronem Proboszcza i Kustosza, ks. Antoniego. W sobotę, 13 czerwca Msza św. imieninowa o godz. 19.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy!
08-06-2026
Drugie czuwanie fatimskie w sanktuarium w Górkach zakończone. Pątnicy powrócili do domów umocnieni świadomością pozytywnej odpowiedzi na wezwania z Fatimy ...
13-03-2024
Rekolekcje w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej już 14 marca. Matka Boża w cudownej figurze zaprasza pod krzyż. Patrząc prosto przed siebie widzimy krzyż.
01-03-2024
Już za kilkanaście dni (14 marca) rozpoczną się rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Piotr Kluk CSMA. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału.
01-02-2024
Kolejny już raz mali "budowniczowie" szopek Bożonarodzeniowych zaprezentowali swoje dzieła. Niech im Pan Jezus błogosławi.
31-01-2024
W naszym sanktuarium wystąpił gościnnie Chór Gminnego Ośrodka Kultury w Wildze z Bożonarodzeniowym repertuarem polskich kolęd.
31-01-2024
Niedziela 28.01.2024 roku w naszym sanktuarium była poświęcona bł. Bronisławowi: proboszczowi, organizatorowi zakładów wychowawczych (domów dziecka), wychowawcy i założycielowi Zgromadzeń michalickich.
24-01-2024
We wtorek, 23 stycznia 2024 roku, odszedł do Pana ks. Marian Motyka, michalita, który ostatnie lata życia posługiwał w sanktuarium.
24-01-2024
W piątek, 19 stycznia 2024 roku, w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach z koncertem kolęd wystąpił Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”.
16-01-2024
Tradycją już się stał doroczny Opłatek Rodziny Radia Maryja w sanktuarium w Górkach.
01-12-2023
Ordynariusz Siedlecki ks. bp Kazimierz Gurda wydał dekret o powiększeniu naszej parafii.
25-01-2022
Dnia 21 stycznia br. odszedł do Pana śp. Br. Stanisław Tymczyszyn CSMA.
26-06-2021
Jezus uzdrawiał i czyni to nadal? Co trzeba, aby Jezus mógł dokonywać cudów dzisiaj?
25-06-2021
Życzenia Przewodniczącego Episkopatu Polski z okazji zakończenia roku szkolnego