Michalici

Kapłani 1984-2020

Proboszczowie:

  1. Ks. Stanisław Pasionek –  15.07.1984 r. samodzielny wikariusz  04.10.1984 –  27.10.1990 proboszcz
  2. Ks. Ryszard Żurad –  14.11.1990 –  10.08.1998
  3. Ks. Kazimierz Radzik –  10.08.1998 –  08.05.2004
  4. Ks. Ryszard Legan –  08.05 –  08.07.2004
  5. Ks. Paweł Nowogórski –  18.07.2004 –  07.11.2010
  6. Ks. Czesław Knebel 08 – 11.2010 – 20.07.2019
  7. Ks. Antoni Tyniec – 28.07.2019 –

 

Wikariusze, duszpasterze - katecheci, rezydenci:

  1. Ks. Andrzej Buczek –  13.08.1988 –  05.08.1989
  2. Ks. Józef Tyniec –  05.08.1989 –  23.07.1990 wikariusz
  3. Ks. Kazimierz Krużel –  18.08.1990 –  1991 wikariusz
  4. Ks. Karol Dąbrowski –  03.1991 – 01.07.1991
  5. Ks. Jan Gospodarczyk –  01.07.1991 –  19.08.1993 wikariusz
  6. Ks. Stanisław Stachera –  01.08.1992 –  15.08.1994 budowa domu
  7. Ks. Stanisław Wroniewicz –  15.08.1994 – 26.08.1996
  8. Ks. Marian Motyka –  26.08.1996 –  23.11.1996 katecheta
  9. Ks. Sylwester Szwajca –  30.11.1996 –  25.08.1997
  10. Ks. Krzysztof Pelc –  25.08.1997 –  10.08.1998  
  11. Ks. Stanisław Prokuski –  24.08.1998 –  26.08.2000 katecheta, duszpasterz
  12. Ks. Ryszard Legan –  26.08.2000 –  18.07.2004
  13. Ks. Roman Chyliński –  09.11.2001 –  01.10.2003 rekonwalescent
  14. Ks. Marian Motyka –  08.09.2003 –  03.07.2004 administrator domu rekolekcyjnego
  15. Ks. Dominik Karnas –  07.07.2004 –  04.07.2006
  16. Ks. Robert Ryndak –  03.07.2006 –  03.07.2007
  17. Ks. Radosław Król –  03.07.2007 –  29.06.2009
  18. Ks. Ks. Józef Tyniec –  03.07.2007 –  01.03.1010
  19. Ks. Krzysztof Szary –  29.06.2009 –  07.11.2009
  20. Ks. Piotr Bulanda –  07.11.2009 – 24.08.2013
  21. Ks. Eugeniusz Rycerski –  20.08.2010 – 01.08.2012
  22. Ks. Mariusz Źrebiec –  24.08.2013 –  01.08.2015
  23. Ks. Krzysztof Bochenek – 25.08.2014 – 25.08.2015
  24. Ks. Kamil Kędzior – 01.07.2015 – 01.08.2016
  25. Ks. Jakub Kasprzycki – 01.07.2016 – 20.08.2020
  26. Ks. Marian Motyka – 25.08.2016 –
  27. Ks. Janusz Sahajko – 25.08.2018 –
  28. Ks. Witold Mroczkowski – 25.08.2019 –
  29. Ks. Marek Serwatka – 20.08.2020 –

 

Bracia zakonni:

  1. Br. Piotr Łyszczarz –  26.08.1996 – 5.07.2005
  2. Br. Stanisław Tymczyszyn –  05.07.2005 –
  3. Br. Marian Pałubiak –  04.07.2006 –
  4. Br. Jacek Fiega – 20.08.2020 –