PONIEDZIAŁEK. 18.05.2020
18.00 Dziękczynno - błagana w 70 r. urodziny Teresy Mróz z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie przez wst. MBF int. od dzieci i wnuków.
18.00 Śp. Eryka Dobosza int. od uczestników pogrzebu.
18.00 Śp. Janinę, Antoniego i Elżbietę Kondej (greg. 18).
18.45 Śp. Jerzego Gajek (greg. 18).
18.45 Śp. Hannę Sztylka w 3 r. śmierci i rodziców z obojga stron.
WTOREK. 19.05.2020
8.00 Dziękczynna w 47 r. zawarcia sakramentu małżeństwa Tadeusza i Stanisławy Magnuszewskich z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF.
18.00 Śp. Janinę, Antoniego i Elżbietę Kondej (greg. 19).
18.00 Śp. Zenonę Luśnia int. od Kazimierza Zięcina z rodziną.
18.00 Śp. Janinę w 10 r. śmierci i Franciszka Kotlarskich oraz rodziców z obydwu stron.
18.45 O liczne, święte, gorliwe, charyzmatyczne powołania do służby Bożej int. od wspólnoty Krwi Chrystusa z kolegiaty w Garwolinie.
18.45 Śp. Jerzego Gajek (greg. 19).
ŚRODA. 20.05.2020
18.00 Śp. Janinę, Antoniego i Elżbietę Kondej (greg. 20).
18.00 Śp. Romana Nowacińskiego.
18.00 Śp. Jana, Helenę Bartnik, zmarłych z rodziny Bartników i Kędziorów.
18.45 Śp. Jerzego Gajek (greg. 20).
18.45 Śp. Stefanię Barejko i zmarłych z rodziny.
CZWARTEK. 21.05.2020
18.00 O światło, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski dla rodziny Lewandowskich.
18.00 Śp. Janinę, Antoniego i Elżbietę Kondej (greg. 21).
18.00 Śp. Eugeniusza Czudaj w 19 r. śmierci oraz Ignacego, Wandę Prekiel i Artura Stankiewicza.
18.45 Śp. Jerzego Gajek (greg. 21).
18.45 Śp. Stefana Mikulskiego int. od uczestników pogrzebu.
PIĄTEK. 22.05.2020
18.00 Śp. Janinę, Antoniego i Elżbietę Kondej (greg. 22).
18.00 Śp. Bartosza Poszytka, Stanisława Poszytka i Andrzeja Brzozowskiego.
18.45 Dziękczynno - błagalna w 5 r. ślubu Marty i Mieczysława z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym przez wst. MBF.
18.45 Śp. Jerzego Gajek (greg. 22).
18.45 Śp. Mariana Żurawka w 2 r. śmierci.
SOBOTA. 23.05.2020
18.00 Śp. Henryka Kuber.
18.00 Śp. Janinę, Antoniego i Elżbietę Kondej (greg. 23).
18.00 Śp. Zenonę Luśnia int. od Danuty Jóźwiak z rodziną.
18.45 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla osób ofiarujących się Sercu Jezusowemu przez Niepokalane Serce Maryi.
18.45 Śp. Jerzego Gajek (greg. 23).
NIEDZIELA. 24.05.2020
8.00 Śp. Henryka, Wandę, Roberta, Marka, Edwarda, Janinę Pracz.
8.00 Śp. Jerzego Gajek (greg. 24).
8.00 Śp. Krystynę Kędziorek int. od uczestników pogrzebu.
8.00 Śp. Bronisławę w 3 r. śmierci i Stanisława Juk.
10.00 Dziękczynna w 20 r. ślubu Urszuli i Erwina Wyglądała z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski przez wst. MBF int. od siostry z mężem i dziećmi.
10.00 Śp. Natalię Kurach z okazji dnia matki.
10.00 Śp. Czesławę Witak w 9 r. śmierci, Władysława i Jerzego.
10.00 Za zmarłych z rodziny Zięcinów, Gietków, Górków, Kisielów, Kurowskich, Salachów, Górków, Kisielów, Kondejów, Paziewskich.
12.00 Śp. Andrzeja Brzozowskiego inżyniera i projektanta dzwonnicy w Górkach.
12.00 Śp. Jana, Janinę, Henryka z rodziny Buczków, Mariana Talarka i Władysława Ćwieka.
12.00 Śp. Mariannę - Bożenę Pietrzak z okazji dnia Matki int. od dzieci.
12.00 Śp. Zofię Żołądek.
18.00 Za parafian i pielgrzymów.
18.00 Śp. Janinę, Antoniego i Elżbietę Kondej (greg. 24).
18.00 Śp. Józefa, Józefę, Jana, Andrzeja Załęckich, Onufrego, Genowefę Żuraw, Helenę, Zdzisława Sobota.