Michalici

Ogłoszenia parafialne i intencje

24.12-30.12.2019

Ogłoszenia

  1. W dniu jutrzejszym, drugi dzień Bożego Narodzenia, a zarazem święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze święte w porządku niedzielnym połączone z poświęceniem owsa.
  2. Szopka ze zwierzętami będzie przy sprzyjającej pogodzie w dni świąteczne i w niedzielę. Zwierzęta dostarczyli: Jan Mucha, Jerzy Sztylka, Piotr Walicki.
  3. Wdzięczni jesteśmy kapłanom za posługę duszpasterską, ministrantom za pełnione funkcje liturgiczne, scholi dorosłych za śpiew, panom którzy w tych ostatnich dniach pomagali przy szopce w kościele i na placu fatimskim.
  4. Dziękujemy za dary żywnościowe przekazane przed świętami rodzinom Siarkiewicz i Gędek. Za podarowanie choinek na plac fatimski Danielowi Kisiel. Za dekorację świąteczną w kościele Jadwidze Parol.
  5. W piątek obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Odwiedziny duszpasterskie rozpoczną się w sobotę 28 grudnia od godz. 10.00. Trzech kapłanów odwiedzi Izdebnik, Rębków Parcele i Zakącie. Pierwszy kapłan: Izdebnik 35a, od Mirosława Janisiewicza, do Mariana Domareckiego (nr 17). Drugi kapłan: Izdebnik 17a, od Janusza Próchińskiego, do Zakącia. Trzeci kapłan: Rębków Parcele 47 od Zbigniewa Wilczek, Zakącie 5, od Stanisława Kędziorka.
  7. Wizyta Duszpasterska została już rozpisana w całości. Wydrukowana znajduje się pod chórem. Zamieszczona jest również na stronie internetowej w zakładce „Wizyta duszpasterska” oraz „Pliki do pobrania”.
  8. Kolęda połączona będzie ze zbiórką ofiar na rozbudowę kościoła. Prosimy o przyjazd po kapłanów na rozpoczęcie i o odwiezienie na zakończenie kolędy. Jeśli ktoś w tym dniu zaplanował wyjazd lub będzie w pracy to można ustalić inny termin. Dzieci i młodzież szkolna przygotują do sprawdzenia zeszyt z katechezy i dzienniczki do bierzmowania.