Dom rekolakcyjny

Dom Rekolekcyjny

  Dom rekolakcyjnyDom rekolekcyjny, do którego obecnie przyjeżdżają liczne grupy religijne, modlitewne, na rekolekcje, dni skupienia, oazy, pielgrzymki, dzieci, młodzież i dorośli, księża, siostry i bracia zakonni i inni w celach rekreacyjno-wypoczynkowych. 

Z gościny domu korzystają także grupy dzieci i młodzieży przebywające na koloniach i zielonych szkołach. Wypoczywają tu również studenci i harcerze.
W domu znajduje się kaplica; jadalnia; sala konferencyjna, sala spotkań oraz zaplecze rekreacyjno-sportowe. Piękne otoczenie; cisza lasu pozwalają na głębokie przeżycie rekolekcji oraz spotkań dla grup zorganizowanych.

Goszczenie organizacji katolickich, których celem pobytu w Górkach jest prowadzenie kursów, konferencji oraz innych form dokształcania wprowadziło pewne nowum w działalności ośrodka.

      W domu rekolekcyjnym dostępne są pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. W domu rekolekcyjnym dostępne jest 80 miejsc noclegowych. Dostępne są dwie sale spotkań, kaplica oraz jadalnia.

 

Dojazd do Domu rekolekcyjnego w Górkach:

 1. Dojazd do SANKTUARIUM Matki Bożej Fatimskiej

  i Domu Rekolekcyjnego w Górkach:

  1. Z Warszawy w kierunku Lublina trasą S17, kierunek w prawo Wilga ,Garwolin trasą 76 na, przez Wolę Rębkowską , Rębków na Górki. Z trasy S 17 jest 8,4 km
  2. Z Lublina w kierunku Warszawy, przez Ryki na Garwolin, trasą S17 w Garwolinie na Rudę Talubską – kierunek na Łaskarzew, w Rudzie Talubskiej na Górki. Z Garwolina na Rudę Talubską Łaskarzew jest 6 km do Górek
  3. Z RADOMIA trasą na Lublin nr 12 do Puław, z Puław na Warszawę przez Dęblin trasą 801, w Maciejowicach na Żelechów trasą 807 a potem w lewo na Łaskarzew w Rudzie Talubskiej 2 km Górki. Z Maciejowic przez Łaskarzew Rudę Talubska jest 23 km do Górek
  4. Z Warszawy na Puławy z trasy 801 kierunek Wilga Garwolin trasa 76, na tym odcinku skręcamy na Wilkowyja i kierunek Górki.

  {gallery}domrekolekcyjny{/gallery}


Dodaj komentarz