Ogłoszenia duszpasterskie 27 Niedziela Zwykła – 6.10.2019r.

 1. Dziś o godz. 12.00 Mszą św. kończymy tegoroczne Nabożeństwa Fatimskie. Bóg zapłać księżom, braciom zakonnym, ministrantom, służbie kościelnej, pomocnikom świeckim z Bemowa za pełnienie posług duszpasterskich. Mieszkańcom Rudy Talubskiej za przygotowanie Nabożeństwa, za złożenie ofiar na kwiaty i Mszę św., za uprzątnięcie Drogi Krzyżowej mieszkańcom Rębkowa Parcele i Rudy Talubskiej. Za pilnowanie porządku na parkingu OSP Ruda Talubska. Za dekorację kwiatami Jadwidze Parol. Panom noszącym Figurę MBF i baldachim, dzieciom fatimskim, różom różańcowym. Leśnikom i myśliwym za przygotowanie liturgii, za troskę o grotę św. Huberta. Wszystkim za pomoc w ciągu całego roku.
 • Nabożeństwo różańcowe dziś o godz. 11.30. W dni powszednie o godz. 16.15. W następne niedziele po Mszy św. o godz. 12.00. Zachęcamy dzieci by przynosiły serduszka do losowania figurki MB, a także wykonywały własnoręcznie różańce.
 • Prosimy mężczyzn do pracy przy drzewie w lesie we wtorek na godz. 9.00. Jeśli byłaby taka możliwość, prosimy również kogoś by przyjechał z ciągnikiem i przyczepką.
 • Pierwsza niedziela miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 10.00.
 • Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
 • Msze św. w dni powszednie odprawiane są o godz. 17.00 i 17.45 i tak do końca marca.
 • Dzieci przygotowujące się do I Kom. Św. proszone są wraz z rodzicami w przyszłą niedzielę 13 października na Mszę św. o godz. 12.00 i wręczenie różańca.
 • W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 • W tym tygodniu Kościół czci: w poniedziałek wspomnienie NMP Różańcowej.
 1. Bóg zapłać za prace przy drzewie w lesie w minionym tygodniu: Stanisławowi Szarkowi, Mieczysławowi Rembkowi, Feliksowi Szczęśniakowi, Tadeuszowi Kozłowskiemu, Tadeuszowi Mrozowi, Józefowi Lenickiemu, Edwardowi Bieńko. Za prace elektryczne Kazimierzowi Burdzie.
 1. Bóg zapłać za składanie ofiar na rozbudowę kościoła, za nabywanie pamiątek jako cegiełki na rozbudowę kościoła, a także za wpłaty na konto parafialne. Wszystkich darczyńców, projektantów i budowniczych polecamy w naszych modlitwach.
 1. Dziękujemy za przygotowanie świątyni i złożenie ofiar rodzinom z Rudy Talubskiej. Na następny tydzień kościół przygotowują: Patrycja Tobiasz, Bernard Kocon, Ernest Kocon, Sławomir Kot, Ewa Martynów.
 1. Na rozpoczęty nowy tydzień wszystkim parafianom i pielgrzymom nawiedzającym  nasze Sanktuarium składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa oraz opieki MBF.