Ogłoszenia duszpasterskie 25 Niedziela Zwykła – 22.09.2019r.

 1. Nowenna ku czci św. Michała Archanioła w dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 8.00, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
 • Odpust ku czci św. Michała Archanioła obchodzić będziemy w najbliższą niedzielę 29 września w połączeniu z VII Regionalnym Świętem Hodowców Koni.

Rozpoczęcie w sobotę 28 września:  od godz. 10.00 – 15.00 festyn dla dzieci z różnymi atrakcjami. W niedzielę od godz. 9.00 – 12.00 pokazy koni wszystkich ras; o godz. 12.00 uroczysta Msza św. odpustowa; po Mszy św. program na boisku. Szczegółowy program znajduje się na plakacie w gablocie. Będą również stoiska gastronomiczne. W sklepiku będzie można nabyć dewocjonalia związane z kultem św. Michała Archanioła.  

 • Nabożeństwo Fatimskie w dniu 5 października rozpocznie się o godz. 18.00 Drogą Krzyżową. Msza św. o godz. 19.00. Nabożeństwo przygotowują mieszkańcy Rudy Talubskiej.
 • Prosimy mężczyzn do pracy przy drzewie w lesie w środę na godz. 9.00. Jeśli byłaby taka możliwość to prosimy również kogoś by przyjechał z ciągnikiem i przyczepką.
 • Msze święte w dni powszednie od 1 października odprawiane będą o godz. 17.00 i 17.45.
 • Nabożeństwo różańcowe w październiku odprawiane będzie w dni powszednie o godz. 16.15 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
 • Zbiórka dla młodszych ministrantów w sobotę o godz. 10.00, obecność obowiązkowa. Zachęcamy także by nowi chłopcy zgłaszali się do służby liturgicznej w naszym kościele.
 • Próby dla dziewczynek ze scholii będą w każdą niedzielę o godz. 9.15.
 • W tym tygodniu Kościół czci: w poniedziałek wspomnienie św. ojca Pio, kapłana; w czwartek wspomnienie NMP Leśniańskiej; w piątek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana; w sobotę wspomnienie św. Wacława, męczennika.
 1. W gablocie wywieszony jest plakat na rekolekcje ewangelizacyjne odnowy w Duchu Świętym w parafii w Miętnem. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.
 1. W gablocie znajduje się informacja dotycząca zapisywania się do LO dla Dorosłych „Wiedza.pl” w Garwolinie oraz Policealnej Szkoły Zawodowej.
 1. Bóg zapłać za prace przy drzewie w lesie w minionym tygodniu: Stanisławowi Szarkowi, Mieczysławowi Rembkowi, Zdzisławowi Rembkowi, Feliksowi Szczęśniakowi, Panu Malinowskiemu z Zięciem oraz pewnemu Panu z Garwolina.
 2. Bóg zapłać za składanie ofiar na rozbudowę kościoła i za wpłaty na konto parafialne. Wszystkich darczyńców, projektantów i budowniczych polecamy w naszych modlitwach.
 3. Dziękujemy za przygotowanie świątyni i złożenie ofiar rodzinom z Rudy Talubskiej. Na następny tydzień kościół przygotowują: Marek Boratyński, Marzena Babik, Agnieszka Całka, Jolanta Kędziorek, Katarzyna Król.
 4. Na rozpoczęty nowy tydzień wszystkim parafianom i pielgrzymom nawiedzającym nasze Sanktuarium składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa oraz opieki MBF.