Ogłoszenia duszpasterskie 24 Niedziela Zwykła – 15.09.2019r.

 1. Nowenna ku czci św. Michała Archanioła, rozpocznie się w piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
 • Odpust ku czci św. Michała Archanioła obchodzić będziemy w niedzielę 29 września w połączeniu z VII Regionalnym Świętem Hodowców Koni, które w tym roku rozpocznie się już w sobotę 28 września: od godz. 10.00-15.00 festyn dla dzieci;  w niedzielę od 9.00 pokazy koni różnych ras, o godz. 12.00 Msza św. odpustowa. Po Mszy św. program na boisku sportowym. Będzie także stoisko gastronomiczne.
 • Ks. Proboszcz zwraca się z prośbą do mężczyzn o pomoc w wycince i przywiezieniu drzewa z lasu na opał we wtorek na godz. 9.00.  
 • Msza św. w dni powszednie od 1 października odprawiana będzie o godz. 17.00 i 17.45.
 • Rodzice wraz z dziećmi z kl. III przygotowującymi się do I Kom. Św. proszeni są w dniu dzisiejszym na Mszę św. o godz. 10.00 i na zebranie organizacyjne.
 • Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w sobotę o godz. 10.00 kl. 8 i o 11.00 kl. 1 szkoła średnia.
 • Triduum do św. Stanisława Kostki w poniedziałek i wtorek po Mszy św. o godz. 18.00.
 • W tym tygodniu Kościół czci: w środę święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży; w sobotę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty; w niedzielę Uroczystość rocznicy Poświęcenia kościoła katedralnego w Siedlcach.
 • W gablocie wywieszone jest zaproszenie Bp. Siedleckiego na Diecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn do Pratulina.
 1. Dnia 22.09.2019r. na terenie Mega Music w Wildze, odbędzie się Festyn Charytatywny Ręce dla Krzyśka. Podczas tej imprezy zbierane będą fundusze na rehabilitację i protezy dla Krzysztofa Ostanka. Zachęcamy do udziału w tej szlachetnej imprezie dzieci, młodzież i dorosłych. Początek Festynu o godz. 13.00.
 1. W gablocie wywieszone jest zaproszenie na spotkanie Przedsiębiorców i Pracodawców, które będzie się odbywać w każdy 3 – ci Czwartek miesiąca w parafii Sulbiny.
 1. 21.09.2019r. w Siedlcach odbędzie się XXVIII Siedleckie Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców. Więcej informacji znajduje się na zaproszeniu w gablocie.
 1. Na spotkanie popielgrzymkowe grupy 7a zapraszamy do Kolegiaty w Garwolinie 22 września. Rozpoczęcie Mszą śa. o godz. 16.30, potem spotkanie przy ognisku i w auli KLO.
 1. Bóg zapłać za składanie ofiar na rozbudowę kościoła i za wpłaty na konto parafialne. Wszystkich darczyńców, projektantów i budowniczych polecamy w naszych modlitwach.
 1. Dziękujemy za przygotowanie świątyni i złożenie ofiar rodzinom z Rudy Talubskiej. Na następny tydzień kościół przygotowują: Justyna Rękawek, Teresa Parzyszek, Anna Szarek, Jakub Pietrzak, Andrzej Pietrzak, Dorota Paśnik.
 1. Na rozpoczęty nowy tydzień wszystkim parafianom i pielgrzymom nawiedzającym nasze Sanktuarium składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa oraz opieki MBF.