Ogłoszenia Duszpasterskie 21 Niedziela Zwykła – 25.08.2019r.

 1. Uroczysta Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 będzie w poniedziałek 2 września o godz. 8.15. Około godz. 9.45 inauguracja roku szkolnego w budynku szkoły w Rudzie Talubskiej.
 • Msza św. o godz. 15.00 będzie jeszcze odprawiana w przyszłą niedzielę 1 września. W dni powszednie Msza św. o godz. 8.00 rano będzie do końca sierpnia, a w następne miesiące w wyznaczone dni.
 • Organizowana jest pielgrzymka Żywego Różańca do sanktuarium w Leśnej Podlaskiej w sobotę 31 sierpnia. Koszt wyjazdu 40 zł. Dotychczas zgłosiło się pięć osób.
 • Najbliższe Nabożeństwo Fatimskie 7 września przygotowują mieszkańcy Górek i Kolonia Górki. Zapraszamy szczególnie rolników do dziękczynienia za plony ziemi, oraz dzieci i młodzież rozpoczynające Nowy Rok Szkolny, polecając się wstawiennictwu MBF.
 • Dożynki w naszym sanktuarium są połączone z nabożeństwem fatimskim w dniu 7 września i w niedzielę 8 września. W tym roku gospodarzami dożynek są mieszkańcy Izdebnika. Zapraszamy z wieńcami żniwnymi, z koszami owoców i warzyw w sobotę na Mszę św. fatimską o godz. 20.00 oraz w niedzielę 8 września o 12.00.
 • Bóg zapłać za składanie ofiar na rozbudowę kościoła i za wpłaty na konto parafialne. Dziękujemy pewnej rodzinie z Otwocka za ofiarę 500 zł. na rozbudowę świątyni. Wszystkich darczyńców, projektantów i budowniczych polecamy w naszych modlitwach.   
 • Składamy podziękowanie za prace gospodarcze Tadeuszowi Mrozowi i wnukowi Przemysławowi. Za prace malarskie panu Krzysztofowi Paśnikowi wraz z kolegami.
 • Wydrukowane intencje Mszy św. na najbliższy tydzień dla osób zainteresowanych wystawione są na ławce przy wejściu na chór.
 • Dziękujemy za przygotowanie świątyni i złożenie ofiar rodzinom z Górek. Na następny tydzień kościół przygotowują: Piotr Olkowicz, Danuta Siarkiewicz, Wiesława Tudek, Aneta Gawryś, Katarzyna Gawryś.
 1.  W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: Mariusz Paśnicki oraz Zbigniew Kisiel. Msza św. pogrzebowa za śp. Zbigniewa odbędzie się w poniedziałek o godz. 15.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
 1. Na nadchodzący tydzień wszystkim parafianom i pielgrzymom do naszego Sanktuarium składamy serdeczne życzenia szczególnej opieki MBF. Bezpiecznych powrotów do domu i spokojnych przygotowań do nowego roku szkolnego.