Ogłoszenia duszpasterskie 20 niedziela zwykła – 18 sierpnia 2019 r.

 1. Miesiąc sierpień przeżywajmy jako czas trzeźwości. Niech to będzie świadectwem naszego zatroskania o rodziny zagrożone alkoholizmem i innymi nałogami. Księga trzeźwości dostępna jest w zakrystii.
 • Członkinie kółek różańcowych zapraszamy w czwartek 22 sierpnia, w święto Maryi Królowej, na Mszę św. o godz. 18.00 z odnowieniem aktu zawierzenia.
 • W czwartek 22 sierpnia o godz. 14.00 będzie piknik dla dzieci Górek na zakończenie wakacji.
 • Msza św. w niedziele o godz. 15.00 będzie odprawiana jeszcze do 1 września. W dni powszednie Msza św. o godz. 8.00 rano będzie do końca sierpnia, a w następne miesiące w wyznaczone dni.
 • Organizowana jest pielgrzymka Żywego Różańca do sanktuarium w Leśnej Podlaskiej w sobotę 31 sierpnia. Koszt wyjazdu 40 złotych. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 sierpnia.
 • Najbliższe Nabożeństwo Fatimskie 7 września przygotowują mieszkańcy Górek i Kolonia Górki. Zapraszamy szczególnie rolników do dziękczynienia za plony ziemi, oraz dzieci i młodzież rozpoczynające Nowy Rok Szkolny, polecając się wstawiennictwu MBF.
 • Dożynki w naszym sanktuarium są połączone z  nabożeństwem fatimskim w dniu 7 września i w niedzielę 8 września. Zapraszamy z wieńcami żniwnymi, z koszami owoców i warzyw w sobotę na Mszę św. fatimską o godz. 20.00 oraz w niedzielę 8 września o 12.00.
 • Bóg zapłać za składanie ofiar na rozbudowę kościoła, za nabywanie wiązanek z ziół i innych pamiątek jako cegiełki na rozbudowę kościoła, za wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać rodzinie z Rudy Talubskiej za złożoną ofiarę na sanktuarium. Wszystkich darczyńców, projektantów i budowniczych polecamy w modlitwach.
 • Bóg zapłać za wykonane prace hydrauliczne panu Owczarczykowi.
 1. Wydrukowane intencje Mszy św. na najbliższy tydzień wystawione są na ławce przy wejściu na chór.
 1. Dziękujemy za przygotowanie świątyni i złożenie ofiar rodzinom z Górek. Na następny tydzień kościół przygotowują: Cichecka Maria, Kazimierak Ewa, Wołowicz Katarzyna, Tomalska Halina, Domańska Anna, Gładysz Bożena.     
 1. Na nadchodzący tydzień wszystkim parafianom i pielgrzymom do naszego Sanktuarium składamy serdeczne życzenia szczególnej opieki MBF. Bezpiecznych powrotów do domu i spokojnych przygotowań do nowego roku szkolnego.