Ogłoszenia Duszpasterskie 19 Niedziela zwykła – 11 sierpień 2019 rok

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00. zmiana tajemnic różańcowych dla członkiń róż.
  • Trwa miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości, abstynencji, który możemy ofiarować za uzależnionych od alkoholu i innych nałogów. Swój dar trzeźwości można wpisać do Księgi trzeźwości w zakrystii.
  • Wyrażamy wdzięczność tym, którzy jednoczą się duchowo z Pieszą Pielgrzymką Podlaską na Jasną Górę i gromadzą się na wspólną modlitwę w naszym kościele. Zapraszamy dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00, a w poniedziałek i wtorek po Mszy św. o godz. 18.45. W środę pielgrzymi wchodzą na Jasną Górę.
  • W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwanej Zielną. Msze św. w połączeniu z błogosławieniem ziół i kwiatów będą w porządku niedzielnym o godz. 8.00, 10.00, 12.00, 15.00 i 18.00. Wieńce dożynkowe będą błogosławione podczas wrześniowego nabożeństwa fatimskiego. W sklepiku można nabyć wiązanki z ziół i kwiatów, z których dochód przeznaczony zostanie na potrzeby Sanktuarium.
  • Wyrażamy wdzięczność za prace przy kościele Tadeuszowi Mrozowi, Markowi Witak i prace hydrauliczne panu Owczarczykowi.
  • Bóg zapłać za składanie ofiar na rozbudowę kościoła, a także dokonywanych wpłat na konto parafialne. Dziękujemy rodzinie z Jaźwin za ofiarę tysiąca złotych. Wszystkich darczyńców, projektantów i budowniczych polecamy w naszych modlitwach.
  • Dziękujemy za przygotowanie świątyni i za złożenie ofiar rodzinom z Górek. Na następny tydzień  kościół przygotowują: Irena Boryń, Katarzyna Walicka, Irena Rembek, Łukasz Rembek i Jadwiga Filaber
  • Na nadchodzący tydzień wszystkim parafianom i pielgrzymom do naszego Sanktuarium składamy serdeczne życzenia, szczególnej opieki MBF. Niech przeżywane wakacje będą czasem bezpiecznego podróżowania i owocnego wypoczynku.