Ogłoszenia duszpasterskie na 17 niedzielę zwykłą 29.07.2019r.

  1. W pierwszą sobotę sierpnia nabożeństwo fatimskie połączone jest z modlitwą o trzeźwość narodu. Rozpoczęcie drogą krzyżową o godz. 19.00. Mszy świętej o godz. 20.00 przewodniczył będzie ks. Stanisław Szymuś nowy dziekan dekanatu Garwolińskiego. Modlitwy prowadzą członkowie grup trzeźwościowych, AA z rejonu Garwolina. Pragniemy objąć modlitwą wszelkie zniewolenia dotykające nas i nasze rodziny. Sierpniowe nabożeństwo przygotowują mieszkańcy Rębkowa Parceli.
  2. Błogosławienie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa dziś po wszystkich Mszach św. Ministranci rozprowadzają breloczki i modlitwy z których dochód przeznaczony jest na środki lokomocji dla misjonarzy.
  3. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  4. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź przed Mszą św. o godz. 8.00 i od godz. 17.30. Wyjazd do chorych w okresie wakacyjnym tylko na zgłoszenie.
  5. Informacje o Pieszej Pielgrzymce Podlaskiej na Jasną Górę zamieszczone są w gablocie.
  6. W związku z organizacją uroczystości złożenia przysięgi wojskowej przez żołnierzy z 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej Starostwo Powiatowe w Garwolinie informuje, że w dniu 4 sierpnia2019r. od godziny 9.00 do godziny 16.00 zostanie zamknięta dla ruchu droga powiatowa Nr 1372W ulica Mazowiecka w Garwolinie na odcinku od skrzyżowania z ulicą Korczaka do skrzyżowania z ulicą Cmentarną. Szczegółowe informacje znajdują się na ogłoszeniu w Gablocie. 
  7. Dziękujemy za przygotowanie świątyni i za złożenie ofiar rodzinom z Górek. Na następny tydzień  kościół przygotowują: Bogdan Przybysz, Aneta Śliwecka, Teresa Lenicka, Zbigniew Dąbrowski, Małgorzata Girtler.
  8. Na rozpoczęty nowy tydzień wszystkim parafianom i pielgrzymom nawiedzającym nasze Sanktuarium składamy serdeczne życzenia szczególnej opieki MBF. Niech przeżywane wakacje będą czasem bezpiecznego podróżowania i owocnego wypoczynku.