Ogłoszenia duszpasterskie na 7 niedzielę wielkanocną, Wniebowstąpienie 2.06.2019r.

1.     Mszą św. o godz. 12.00 kończymy czerwcowe Nabożeństwo Fatimskie. Wyrażamy wdzięczność za pełnione funkcje: mieszkańcom Podlasia i Żebraka za złożenie ofiar na kwiaty i na mszę św. w intencji mieszkańców, za uprzątnięcie drogi krzyżowej wspólnie z mieszkańcami Rębkowa Parceli. OSP Taluba-Feliksin  za pilnowanie porządku na parkingu. Jadwidze Parol za dekorację kwiatami. Księżom za pełnienie posługi duszpasterskiej, braciom zakonnym, ministrantom, pomocnikom świeckim z Bemowa, panom noszącym Figurę MB i baldachim, Różom Różańcowym, dzieciom fatimskim, oraz wszystkim za udział w nabożeństwie.

2.     Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 10.00.

3.     W pierwszy wtorek miesiąca modlitwy za wstawiennictwem Św. Michała Archanioła po Mszy św. o godz. 18.45 o wyzwolenie od wszelkich zniewoleń, o uleczenie z duchowych zranień i uchronienie od wpływu szatana. Zapraszamy członków  Szkaplerza i czcicieli Św. Michała Archanioła.

4.     W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.

5.     W pierwszy piątek miesiąca spowiedź podczas Mszy św. o godz. 8.00 i od godz. 17.30. Wyjazd do chorych od 9.00.

6.     Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.

7.     W przyszłą niedzielę w uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy się Okres Wielkanocny i czas Komunii św. wielkanocnej.

8.     Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najśw. Serca Jezusa odprawiane jest w niedzielę i w dni powszednieo godz. 17.30.

9.     Błogosławienie pól w dniu dzisiejszym 2 czerwca, od godz. 16.00 w Żebraku i Koloni Górki. Msza św. będzie w kościele o 18.00. W Rudzie Talubskiej od godz. 15.00  – jeden ksiądz od Podlasia, a drugi od rodziny Kędrów i Msza św. przy punkcie katechetycznym. Prosimy o przyjazd po księży.

10. Błogosławienie pól w przyszłą niedzielę 9 czerwca, o 15.00 w Feliksinie i Talubie.

11.  Spotkanie rodziców i dzieci z racji pierwszej rocznicy Komunii św. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.

12. Dziś zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

13. Bóg zapłać za składanie ofiar na rozbudowę kościoła, za nabywanie pamiątek jako cegiełek, a także dokonywanie wpłat na konto parafialne. Wszystkich darczyńców, projektantów i budowniczych polecamy w naszych modlitwach.

14. Bóg zapłać za prace porządkowe Teresie Szczęśniak, Tadeuszowi Mrozowi, Mariuszowi Rybickiemu. Za koszenie trawy Wojciechowi Pyzie. Za kwiaty rodzinie Kaczkowskich.

15. W gablocie jest informacja o spotkaniu pielgrzymkowym  Grupy 7a.   

16. Ogłoszenie: W Wielki Piątek spłonął dom Moniki i Marcina Grązków w Sulbinach. Poszkodowani zwracają się z prośbą do mieszkańców sąsiednich miejscowości o pomoc. Zbiórkę do puszek przed naszym kościołem przeprowadzać będą strażacy z Sulbin 9 czerwca po Mszach św. W sprawie pomocy w innej formie prosimy kontaktować się z panią Sołtys z Sulbin.  

17. Dziękujemy za przygotowanie świątyni i złożenie ofiar na kwiaty mieszkańcom Górek. Na następny tydzień prosimy: Danutę Witak, Mariannę Szarek, Elżbietę Szarek, Marię Świeczak, Danutę Chmiel.    Na nadchodzący tydzień wszystkim parafianom i pielgrzymom do naszego Sanktuarium składamy serdeczne życzenia szczególnej opieki MBF.