Ogłoszenia duszpasterskie na 3 niedzielę wielkanocną 5.05.2019r.

1.     Mszą św. o godz. 12.00 kończymy pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie zorganizowane przez strażaków z powiatu garwolińskiego. Wyrażamy wdzięczność za pełnione funkcje: mieszkańcom Feliksina i Taluby za przygotowanie nabożeństwa, za zbiórkę ofiar na kwiaty i za prace porządkowe. Mieszkańcom Rębkowa Parceli za uprzątnięcie Drogi Krzyżowej. OSP Izdebnik za pilnowanie porządku na parkingu. Wszystkim za składanie ofiar na kwiaty. Bóg zapłać księżom za pełnienie posługi duszpasterskiej, braciom zakonnym, ministrantom, pomocnikom świeckim z Bemowa, panom noszącym Figurę MB i baldachim, Różom Różańcowym, dzieciom fatimskim, wszystkim za czynny udział w nabożeństwie.

2.     Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

3.     Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda zaprasza na Diecezjalny Dzień Rodziny w Parczewie 12 maja. Chętnych na wyjazd z naszego dekanatu przyjmuje w Garwolinie Ks. Grzegorz. Informacja i telefon kontaktowy jest w gablocie.    

4.     Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.

5.     Do I-kom. Św. dzieci przystąpią w niedzielę 12 maja na Mszy św. o godz. 10.00.

6.     W pierwszy wtorek miesiąca nabożeństwo za wstawiennictwem Św. Michała Archanioła po Mszy św. o godz. 18.45 o wyzwolenie od wszelkich zniewoleń, o uzdrowienie z duchowych zranień i uchronienie od wpływu szatana. Zapraszamy członków Szkaplerza i czcicieli Św. Michała Archanioła.

7.     W naszym Sanktuarium organizowane jest modlitewne spotkanie dla ojców rodzin pod hasłem „Miłość małżeńska gwarancją lepszego ojcostwa” w sobotę 18 maja. Rozpoczęcie o godz. 19.00. Program jest w gablocie. Jesteśmy odpowiedzialni za zorganizowanie tego spotkania.   

8.     Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00

9.     Bóg zapłać za składanie ofiar na rozbudowę kościoła, za nabywanie pamiątek, a także dokonywanie wpłat na konto parafialne. Wszystkich darczyńców, projektantów i budowniczych polecamy w naszych modlitwach.

10. Bóg zapłać za prace Kazimierzowi Burdzie , Mariuszowi Rybickiemu. Za prace porządkowe rodzicom dzieci I-Komunijnych.   

11. W tym tygodniu Kościół czci: W środę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W naszych modlitwach polecajmy solenizanta br. Stanisława.            

12. Dziękujemy za przygotowanie świątyni i złożenie ofiar rodzinom z Górek. Na następny tydzień kościół przygotowują rodzice dzieci I-Komunijnych.    

13. Na nadchodzący tydzień wszystkim parafianom i pielgrzymom do naszego Sanktuarium składamy serdeczne życzenia szczególnej opieki MBF.