Ogłoszenia duszpasterskie na 4 niedzielę Wielkiego Postu 31.03.2019r.

 1. Msza św. od poniedziałku do czwartku odprawiana jest w kaplicy domu rekolekcyjnego.
 2. Msza św. w dni powszednie od 1 kwietnia odprawiana będzie o godz. 18.00 i 18.45.
 3. W Wielkim Poście Kościół zachęca nas do pełnienia czynów miłosierdzia i niesienia pomocy potrzebującym. Ofiary można składać do puszki z napisem „Jałmużna postna” przeznaczona na pomoc w parafii.
 4. Rozprowadzane są także baranki wielkanocne „Caritas” i świece paschalne. Można je nabyć w zakrystii albo w sklepiku.
 5. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii głosi Ks. Szymon Bajak w dniach od 11 – 14 kwietnia. Plan rekolekcji zamieszczony jest w gablocie i na stoliku z gazetami. 
  Są to rekolekcje także dla szkoły podstawowej i dla gimnazjum.
 6. Nabożeństwo Gorzkich żali odprawiane jest w niedzielę po Mszy św. o godz.12.00.
 7. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.15, przy sprzyjającej pogodzie na drodze krzyżowej w lesie i o godz. 19.30 w kościele. Podczas rekolekcji według programu.  
 8. Dzieci z kl. III przygotowujące się do I Kom św. proszone są wraz z rodzicami w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.00.
 9. Bóg zapłać za składanie ofiar na rozbudowę kościoła, a także dokonywanie wpłat na konto parafialne. Wszystkich darczyńców, projektantów i budowniczych polecamy w naszych modlitwach.  
 10. Bóg z zapłaćza prace przy krzyżu paniom Leszek i Zadrożna. Za prace w kościele Krystynie Witak, Tadeuszowi Mrozowi i Mariuszowi Rybickiemu. Za pracę ładowarką Danielowi Wielgoszowi.
 11. W poniedziałek potrzebnych jest kilku mężczyzn już o godz. 7.30 przed kościołem. Będzie wyjazd do Piotrowic. Prosimy o zgłoszenie się już dzisiaj ponieważ musi być pewność ilu będzie chętnych. 
 12. Dziękujemy za przygotowanie świątyni i złożenie ofiar rodzinom z Parceli Rębkowa. Na następny tydzień kościół przygotowująmieszkańcy Górekz ul. Rębkowskiej, w piątek od godz. 14.00: Anna Gładysz, Edyta Bedełek, Ewa Lerke, Marta Wardak, Katarzyna Szarek.
 13. Katolickie Liceum Ogólnokształcącew Garwolinie zaprasza  na dzień otwarty 6 kwietnia o godz. 10.00. Informacja jest w gablocie.   
 14. Na nadchodzący tydzień wszystkim parafianom i pielgrzymom do naszego Sanktuarium składamy serdeczne życzenia: szczególnej opieki MBF w podejmowaniu wielkopostnej pokuty, jałmużny i nawrócenia.