Ogłoszenia duszpasterskie na 33 niedzielę zwykłą 18.11.2018.

 1. Nadal zachęcamy do modlitwy za zmarłych podanych w wypominkach w dni powszednie o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 11.30.
 2. Dzieci z kl. III przygotowujące się do I Kom. św. proszone są wraz z rodzicami w dniu dzisiejszym na Mszę św. o godz. 10.00.    
 3. Bóg zapłać za składanie ofiar na rozbudowę kościoła, za nabywanie pamiątek jako cegiełek, oraz za wpłaty na konto parafialne. Wszystkich darczyńców, projektantów i budowniczych polecamy w naszych modlitwach.
 4. Dobiegają końca prace zewnętrzne przy budowie kościoła. Dalsze prace przy kryciu dachu nad kościołem obok wieży będą dokończone w przyszłym roku po wykonaniu elewacji wieży.
  W najbliższym czasie wprawione zostaną okna w wieży kościoła. Rozpocznie się także tynkowanie wnętrza kościoła.      
 5. Bóg zapłać za pomoc w pracach porządkowych i zwożeniu ławek: Patrykowi Mućko, Dariuszowi Szarkowi z ul. Rębkowskiej, Rafałowi Starosowi, Marcinowi Gładyszowi, Edwardowi Bieńko, Andrzejowi Rychlikowi, Adamowi Grzeszczakowi, Wojciechowi Krupie, Krzysztofowi Boratyńskiemu, Stanisławowi Szarkowi, Bolesławowi Luśni, Felicjanowi Szczęśniakowi, Mariuszowi Rybickiemu. Za transport ziemi firmie Mieczysława Kaczmarczyka. 
  Za prace mechaniczne w warsztacie Rafała Starosa.  Za prace przy krzewach Janinie Kowalskiej, Teresie Szczęśniak, Irenie Boryń, Jadwidze Głaszczka, Jadwidze Parol. Za dary żywnościowe rodzinie Gendek.
  W wejściu do kościoła zamieszczone są plakaty z informacją: O spotkaniu tylko dla mężczyzn. Zaproszenie na zabawę Andrzejkową. Zaproszenie na pielgrzymkę do Włoch dla Uczniów i Absolwentów LO im Marszałka Piłsudskiego.  
 6. Dziękujemy za przygotowanie świątyni i złożenie ofiar rodzinom z Górek Żebraka. Na następny tydzień kościół przygotowują: Małgorzata Krulewicz, Stanisława Śliwecka, Barbara Majewska, rodzina Gendek i Pałyska.
 7.  Na nadchodzący tydzień, wszystkim parafianom i pielgrzymom do naszego Sanktuarium składamy serdeczne życzenia szczególnej opieki MBF.