Ogłoszenia duszpasterskie na 9 niedzielę zwykłą 3.06.2018r.

 1. Mszą św. o godz. 12.00 kończymy czerwcowe Nabożeństwo Fatimskie. Wyrażamy wdzięczność za pełnione funkcje: mieszkańcom Feliksina i Taluby za złożenie ofiar na kwiaty. Mieszkańcom Rębkowa Parcel za uprzątnięcie drogi krzyżowej: Krystynie Witak, Danucie Witak, Reginie Boryń, Kazimierze Boryń, Zofii Kocyk, Grażynie Stasiak. OSP Ruda Talubska za pilnowanie porządku. Jadwidze Parol za wykonane kompozycje kwiatowe. Księżom za pełnienie posługi duszpasterskiej, braciom zakonnym, ministrantom, pomocnikom świeckim z Bemowa, panom noszącym Figurę MB i baldachim, Różom Różańcowym, dzieciom fatimskim, oraz wszystkim za udział w nabożeństwie.
 2. Dziś w pierwszą niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 10.00.
 3. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się w przeżywanie procesji na Boże Ciało: pracującym przy ołtarzach, służbie liturgicznej, dzieciom i młodzieży. Za kwiaty z Bożego Ciała przyniesione do kościoła i wiernym za liczny udział. Rodzicom dzieci z rocznicy I-Kom. św. za ofiarę na kościół w kwocie 2100zł.
 4. Procesja eucharystyczna w oktawie  Bożego Ciała jest w dniu dzisiejszym po Mszy św. o 12.00, a w dni powszednie w połączeniu z nabożeństwem  o godz. 17.30. Prosimy o przyprowadzanie dzieci.
 5. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie wianków z ziół oraz błogosławienie dzieci.
 6. W piątek uroczystość Najświętszego Serca PJ. W połączeniu z nabożeństwem do Serca PJ będzie procesja Eucharystyczna.Poświęcona zostanie Figurka Serca Pana Jezusa na miejsce zniszczonej już mocno na klombie obok kościoła. Zakupiona przez Henryka Szarka, byłego dyrektora szkoły w Wilkowyi. W tym dniu jest dyspensa od piątkowej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
 7. W pierwszy wtorek miesiąca modlitwy za wstawiennictwem Św. Michała Archanioła po Mszy św. o godz. 18.45 o wyzwolenie od wszelkich zniewoleń, o uleczenie z duchowych zranień i uchronienie od wpływu szatana. Zapraszamy członków  Szkaplerza i czcicieli Św. Michała Archanioła.
 8. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
 9. Bóg zapłać za składanie ofiar na rozbudowę kościoła, za nabywanie pamiątek jako cegiełek, a także dokonywanie wpłat na konto parafialne. Wszystkich darczyńców, projektantów i budowniczych polecamy w naszych modlitwach.
 10. Dziś zbiórka do puszekna Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
 11. Składamy podziękowanie: Za koszenie trawy Wojciechowi Pyza. Za podarowane kwiaty i krzewy rodzinie Kaczkowskich, Filaber i Wośko. Za pracę przy kwiatachTeresie Szczęśniak, Janinie Kowalskiej, Elżbiecie Szarek, Jolancie Pawelec. Za prace gospodarcze Rafałowi Staros, Marcinowi Włodarczykowi, Marcinowi Gładyszowi, Tadeuszowi Mróz, Zdzisławowi Rembek, Kazimierzowi Burda, Jackowi Kępka, Danielowi Wielgosz.       
 12. Dziękujemy za przygotowanie świątyni i za złożenie ofiar rodzinom z Rudy Talubskiej. Na następny tydzień kościół przygotowują: Kinga Sowa, Maria Balas, Krystyna Walenda, Hanna Boratyńska, Ernest Kocon.  
 13. Na nadchodzący tydzień wszystkim parafianom i pielgrzymom do naszego Sanktuarium składamy serdeczne życzenia szczególnej opieki MBF.