Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę Najświętszej Trójcy 28.05.2018r.

 1. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa odprawiane będzie o godz. 17.30.
 2. Błogosławienie pól w dniu dzisiejszym 27 maja, od godz. 15.00 w Feliksinie i Talubie Msza św. przy krzyżu. W Rudzie Talubskiej– jeden ksiądz od Podlasia, a drugi od rodziny Kędrów i Msza św. przy punkcie katechetycznym. Prosimy o przyjazd po księży.
 3. W czwartek 31 maja Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze św. w porządku niedzielnym. Msza św. z godz. 12.00 po zakończeniu procesji. Procesja po Mszy św. o godz. 10.00 od kościoła, ul. Ks. Stanisława Pasionka, (Lipową i Rębkowską jeśli będzie przejście) i do kościoła. Ołtarze wykonują: I,  –  Ruda TalubskaII, – Górki, Kolonia Górki i ŻebrakIII, – Izdebnik i Parcele RębkówIV, – Feliksin i Taluba. 
  Udział w procesji niech będzie świadectwem naszej wiary. Prosimy przygotować dziewczynki do sypania kwiatów /będzie jeden wspólny kosz na kwiaty, prosimy przynosić kwiaty/ i do niesienia poduszek, chłopców do dzwonienia dzwoneczkami. Dzieci z I-Kom i rocznicy I-kom. św. prosimy o przyjście w strojach liturgicznych. Delegacje dorosłych i młodzieży do niesienia feretronów i sztandarów. Prosimy o dekoracje domów i skoszenie trawy w rowach na trasie procesji. 
  Próba sypania kwiatów w poniedziałek o godz. 17.00.
 4. Spowiedź przed rocznicą I-Kom. św. we wtorek od godz. 17.00.
 5. oktawie po Bożym Ciele procesja na placu fatimskim w połączeniu z nabożeństwem czerwcowym o 17.30, w sobotę ze względu na ślub o 18.00, a w niedzielę po Mszy o 12.00.
 6. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź podczas Mszy św. o godz. 8.00 rano i od godz. 17.00. Wyjazd do chorych od godz. 9.00.
 7. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie w sobotę 2 czerwca. Rozpoczęcie o godz. 19.00 Drogą Krzyżową. Mszę św. o godz. 20.00 odprawi Ks. Krzysztof Poświata, kapłan naszego Zgromadzenia. Nabożeństwo przygotowują mieszkańcy Feliksina i Taluby. Program nabożeństwa jak w poprzednie lata.
 8. Bóg zapłać za składanie ofiar na rozbudowę kościoła, a także dokonywanych wpłat na konto parafialne. Wszystkich darczyńców, projektantów i budowniczych polecamy w naszych modlitwach.  
 9. Składamy podziękowanie: Za prace przy kwiatach i krzewach: Teresie Szczęśniak, Stanisławie Wielgosz, Mari Cicheckiej, Jainie Kowalskiej, Elżbiecie Szarek, Monice Oliwa, Karolinie Parol wraz z przyszłym mężem, Oldze Mućko, Marioli Pełka, Krystynie Witak, Anecie Banaszek, Annie Jaworskiej. Za transport ziemi Jackowi Kępka. Za prace koparką Danielowi Wielgosz. Za prace stolarskie przy studni i w kościele Jerzemu Szulak, Tadeuszowi Mróz, Stanisławowi Szarek. Za tablice rozdzielcze na boisku podarowane przez Firmę Mewat Przemysława Paziewskiego.    
 10. Dziękujemy za przygotowanie świątyni i za złożenie ofiar rodzinom z Rudy Talubskiej. Na następny tydzień kościół przygotowują: Bożena Walenda, Ewa Dziubdzińska, Danuta Szniawska, Teresa Szczypek, p. Kosturkowie.    
 11. Na nadchodzący tydzień wszystkim parafianom i pielgrzymom do naszego Sanktuarium składamy serdeczne życzenia szczególnej opieki MBF.