Ogłoszenia duszpasterskie na 6 niedzielę wielkanocną 6.05.2018r.

 1. Mszą św. o godz. 12.00 kończymy pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Wyrażamy wdzięczność za pełnione funkcje: mieszkańcom Rudy Talubskiej za przygotowanie nabożeństwa, zbiórkę ofiar na kwiaty i na Msze św. w intencji mieszkańców Rudy Talubskiej, za prace porządkowe. Za troskę o grotę św. Huberta pracownikom nadleśnictwa i straży. OSP Feliksin-Taluba za pilnowanie porządku na parkingu. Wszystkim za składanie ofiar na kwiaty. Bóg zapłać księżom za pełnienie posługi duszpasterskiej, braciom zakonnym, ministrantom, pomocnikom świeckim z Bemowa, panom noszącym Figurę MBF i baldachim, Różom Różańcowym, dzieciom fatimskim, wszystkim za czynny udział w nabożeństwie.
 2. W tym roku główna uroczystość Straży Pożarnej Powiatu Garwolińskiego ku czci św. Floriana jest w dniu dzisiejszym. Mszy św. o godz. 15.00 przewodniczy Bp. Piotr Sawczuk i dokona poświęcenia figury św. Floriana, fundowanej prze strażaków. Jesteśmy wdzięczni za ten dar. Niech to będzie kolejne miejsce kultu w naszym Sanktuarium. Nadamy mu nazwę „Skwer św. Floriana”.   
 3. Nabożeństwo majowe odprawiane jest w niedzielę i w dni powszednie godz. 17.30.
 4. Do I-Kom. Św. dzieci przystąpią w niedzielę 13 maja na Mszy św. o godz. 10.00.
 5. Wizytacja kanoniczna w naszej parafii Bp. Piotra Sawczuka będzie w środę 16 maja. Program jest wywieszony w gablocie. /odczytać/.  
 6. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
 7. Bóg zapłać za składanie ofiar na rozbudowę kościoła, za nabywanie pamiątek jako cegiełek a także dokonywanych wpłat na konto parafialne. Wszystkich darczyńców, projektantów i budowniczych polecamy w naszych modlitwach.
 8. Bóg zapłać za prace porządkowe rodzicom i dziadkom dzieci I-Komunijnych i od bierzmowania, a także innym. Marii Koryckiej, Markowi Buława, Beacie Gniadek, Małgorzacie Girtler, Anecie Śliweckiej, Teresie Lenickiej, Justynie Rękawek, Jolancie Fronczyk, Jadwidze Głaszczka, Tomaszowi Ziółek, Teresie Szczęśniak, Monice Oliwa, Elżbiecie Szarek, Annie Gładysz, Celinie Kościesza.Jadwidze Parol. Za prace gospodarcze Jerzemu Szulak, Tadeuszowi Mróz, Zdzisławowi Rembek, Tadeuszowi Kozłowskiemu, Jackowi Kępka, Sławomirowi Zduńczyk, Firmie Krzysztofa Wielgosza.    
 9. We wtorek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika. W dniu dzisiejszym polecamy solenizanta br. Stanisława na Mszy św. o godz. 12.00.            
 10. Dziękujemy za przygotowanie świątyni i złożenie ofiar rodzinom z Rudy Talubskiej. Na następny tydzień kościół przygotowują rodzice dzieci I-Komunijnych.    
 11. Na nadchodzący tydzień wszystkim parafianom i pielgrzymom do naszego Sanktuarium składamy serdeczne życzenia szczególnej opieki MBF.