Ogłoszenia duszpasterskie na 22 niedzielę zwykłą 3.09.2017r.

 1. Mszą św. o godz. 12.00 i procesją kończymy wrześniowe nabożeństwo fatimskie. Dziękujemy mieszkańcom Izdebnika za przygotowanie Nabożeństwa i za zbiórkę ofiar na kwiaty oraz na Mszę św. za zmarłych proboszczów. OSP Izdebnik za pilnowanie porządku na parkingach. Mieszkańcom Rębkowa Parceli za uprzątnięcie Drogi Krzyżowej Kazimierze Boryń, Karolowi Kulik, Krzysztofowi Banaszek, Reginie Boryń, Krystynie Witak. Bóg zapłać za pełnienie posług duszpasterskich księżom, braciom zakonnym, ministrantom, służbie kościelnej, pani organistce ze scholą, pomocnikom świeckim z Bemowa, panom noszącym Figurę MB i baldachim, dzieciom fatimskim, różom różańcowym.
  Nabożeństwo w październiku rozpocznie się o godz. 18.00 Drogą Krzyżową, o godz. 19.00 Msza św.
 2. Dziękujemy gospodarzom dożynek z Feliksina i Taluby. Za wieniec dożynkowy mieszkańcom Rudy Talubskiej, Górek, Feliksina i Taluby. Za dekoracje  na placu fatimskim mieszkańcom Górek. Za plony ziemi gospodarzom z sąsiednich miejscowości. Za przyjazd bryczką Witoldowi Skoczek . W sklepiku są wiązanki i bukiety dożynkowe jako cegiełki na kościół.  
 3. W pierwszą niedzielę miesiąca adoracja Najśw. Sakr. po Mszy św. o godz. 10.00.
 4. Msza św. o godz. 15.00 w niedzielę odprawiana jest jeszcze tylko dziś. Msza św. o godz. 8.00 w dni powszednie odprawiana będzie w piątki i wyznaczone dni.  
 5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
 6. W pierwszy wtorek miesiąca nabożeństwo za wstawiennictwem Św. Michała Archanioła odprawiane będzie po Mszy św. o godz. 18.45 o wyzwolenie od wszelkich zniewoleń, o uleczenie z duchowych zranień i uchronienie od wpływu szatana.
 7. Katechezy dla narzeczonych są w Parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie.
 8. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego będzie w poniedziałek 4 września o godz. 8.15, a w szkole rozpoczęcie roku szkolnego ok. godz. 9.45.
 9. Po wakacyjnej przerwie wznowiona jest gazetka parafialna.   
 10. Bóg zapłać za składanie ofiar na rozbudowę kościoła, za wpłaty na konto i wrzucane do skarbonki. Wszystkich darczyńców, projektantów i budowniczych polecamy w naszych modlitwach.Poważnym problemem była rozbiórka wieży. Zakupione zostały stemple na rusztowanie do wykonania sufitu nad nawą główną.
 11. Bóg zapłać za prace: na budowie Felicjanowi Szczęśniak, Józefowi Lenickiemu, Markowi Cicheckiemu, Stanisławowi Szarek, Tadeuszowi Górskiemu, Zbigniewowi Głaszczka z pracownikami, Arturowi Domareckiemu, Jerzemu Parol z pracownikami, Zbigniewowi Kurach, Sebastianowi Samul. Firmie Ekolider za wywóz śmieci z budowy, Bolesławowi-Markowi Ragus za pudełka na cukierki. Za pracę przy kwiatach i krzewach Józefowi Lenickiemu, Teresie Szczęśniak, Janinie Kowalskiej.
 12. Odpust ku czci Św. Michała Archaniołaobchodzimy w tym roku w Górkach w niedzielę 24 września w połączeniu z V Regionalnym Świętem Hodowców Koni, które w tym roku rozpocznie się już w sobotę 23 września.
 13. Dziękujemy za przygotowanie świątyni i złożenie ofiar rodzinom z Górek. Na następny tydzień kościół przygotowują: Joanna Gawryś, Monika Luśnia, Elżbieta Sidor, Teresa Kultys.  
 14. Na nadchodzący tydzień wszystkim parafianom i pielgrzymom do naszego Sanktuarium składamy serdeczne życzenia szczególnej opieki MBF.